Vali keel
Meie rahvusvahelised veebilehed
estEesti rehvidpluss.com
finSoome rengas24.com
sweRootsi däck24.com
latLäti riepas24.com
litLeedu padangos24.com
Rehviotsing autonumbri järgi
License Plate

Rehviotsing mõõtude järgi
wait
wait
wait
wait

Lamellrehvid on vaiksed, mugavad ja meie e-poes ka palju soodsamad

Kuidas valida talveks lamellrehvi?
Miks soovib inimene osta talveks lamellrehve? Sest need on vaiksed. Sa ostad uue auto ning ei taha, et naastumüra sisse kostub. Vaikus ongi lamelli peamine eelis. Valikut tehes on aga oluline eristada Kesk-Euroopa ja Põhja-Euroopa lamelli.

Kui sinu sõit kulgeb vaid linnateedel, siis võib sulle tõesti soovitada lamellrehvi, aga niipea kui liigud ka lumisematel ja libedamatel maanteedel ning külavaheteedel, siis lükkuvad lamelli eelised tahaplaanile. Märjal ja kuival asfaldil käitub hea lamellrehv jällegi väga eeskujulikult.

Lamelli eelis on ka see, et sa ei ole niivõrd sõltuv rehvivahetuse ajast. Ise valid, millal rehvid alla paned. Kui teekatte temperatuur hakkab langema ja sul on all lamell, siis on su elu muretu. Saad talvele rahulikult vastu minna.

Meeles peab pidama sedagi, et Poolast edasi ei ole naastrehvid lubatud, niisiis kui sõidad tihti kaugemates riikides, siis peavad talvelamellid all olema.

On peresid, kus on auto, millega sõidetakse vähe. See on tagavaraauto ja sellele võib korraliku lamelli vabalt alla panna. Sa ei pea sel päeval selle autoga sõitma, kui tingimused on hullud ja lamell sind hädas ei aita. Näiteks on korralik lamellrehv sobilik autodele, mida juhivad eakad – sa hoiad ka rehvivahetuselt raha kokku.

Meie tõstame oma veebikeskkonnas esile neid rehve, mida ise proovinud oleme ja mille kohta saame anda kindla soovituse – see rehv sobib meie kliimasse ja meie teedele. Oleme oma kodulehele teinud nende rehvide juurde ka vastava märgistuse.

Meie soovitus on ka see, et ostu võiks juba veidi enne hooaja kätte jõudmist planeerida. Siis on otsustamise aega rohkem ning saad soovitud rehvid ka õigel ajal kätte.

Loe ka seda, miks eelistada talvel naastrehvi

Lamellrehvid – mida on kasulik teada neid ostes?

bulb

Miks mõned lamellrehvid nii odavad on?

Lamellrehvid jagunevad Kesk-Euroopa ja Põhja-Euroopa rehvideks ning neil on oluline vahe nii hinnas kui selles, kuidas nad meie kliimasse sobivad. Hind on Kesk-Euroopa lamellil odavam, sest need on tehtud mõeldes soojema kliimaga riikide teedele. Põhja-Euroopa lamellrehve müüakse ja toodetakse tunduvalt vähem. Seega on nende hind pigem võrreldav naastrehvide omaga. Kesk-Euroopa lamelli me sulle talveks ei soovita. Selle rehvi töö lõppeb -7 kuni -10 kraadi peal ära.
bulb

Sama lamellrehv aasta läbi?

Kui autoga vähe sõidad, siis ei pea sa rehve vahetama, kuid kui tegemist on igapäevases kasutuses oleva sõidukiga, siis me suvel talvelamelliga sõitmist ei soovita. Esiteks on rehv suvel libe, sest talverehvide kontaktpind teega ei ole nii suur kui suverehvidel. Põhja-Euroopa lamellrehviga võib auto sooja ilmaga lausa teel ujuda. Ka pidurdusmaa pikeneb. Suvel sõitmine rikub talvelamelle, sest sa kasutad suviseid sõiduvõtteid. Kulunud rehvid tekitavad omakorda suuremat müra.
bulb

Kuidas rehvid vananevad?

Rehv vananeb loomulikult kasutades, aga mitte ainult. Laos seistes ei juhtu temaga midagi. Kasutuses olles muudab rehvi vanemaks nii sõit kui ka näiteks päikesekuumus. Kui suvel soojade ilmadega talvelamelli kasutad, siis vananeb rehv kiiremini. Tegelikult algab kogu protsess juba hetkel, mil rehv esimest korda sõites kuumaks läheb. Tema keemiline koostis muutub. Päikesest tulenev soojus teeb sama. Sel põhjusel ei ole õige hoiustada rehve õues, veel vähem otsese päikese käes.
wheels
Ostes lamellrehvid ja valuveljed koos on need võimalik koju tellida komplekteeritult alates 27 € eest
transport
Tellides 4 või enam lamellrehvi on transport tasuta
return
Lamellrehvid saab meile tagastada 14 päeva jooksul ja maksame raha tagasi
wheels
Paindlikud makselahendused: pangaülekanne arve alusel, kaardimakse või järelmaks
Uudised
Mustamäe töökoda
Mustamäe töökoda
Kassi 6, Tallinn
Vaata asukohta kaardil
Avatud:
E-R - 08:30 - 17:30
L, P - Suletud
E-mail: mustamae@rehvidpluss.com
Telefon: +372 5666 6019
Pärnu töökoda
Pärnu töökoda
Avatud:
E-R - 08:30 - 17:30
L, P - Suletud
E-mail: parnu@rehvidpluss.com
Telefon: +372 5552 5655
Peetri töökoda
Peetri töökoda
Peetri Vana-Tartu mnt 74
Vaata asukohta kaardil
Avatud:
E-R - 08:00 - 18:00
L - 10:00 - 15:00
P - Suletud
E-mail: silver@rehvidpluss.com;meelis@rehvidpluss.com
Telefon: +372 5666 9616
Tartu töökoda
Tartu töökoda
Aardla 23c, Tartu
Vaata asukohta kaardil
Avatud:
E-R - 08:00 - 17:00
L, P - Suletud
E-mail: tartu@rehvidpluss.com
Telefon: +372 5558 5471
Viljandi töökoda
Viljandi töökoda
Vaksali 38, Viljandi
Vaata asukohta kaardil
Avatud:
E-R - 08:00 - 17:00
L, P - Suletud
E-mail: viljandi@rehvidpluss.com
Telefon: +372 5666 4842
Ladu ja teenindus
Ladu ja teenindus
Kesk tee 14a, Jüri, 75305 Harju maakond
Vaata asukohta kaardil
Avatud:
E-R - 08:30 - 17:30
L, P - Suletud
E-mail: info@rehvidpluss.com
Telefon: +372 5666 6423