Vali keel
Meie rahvusvahelised veebilehed
estEesti rehvidpluss.com
finSoome rengas24.com
sweRootsi däck24.com
latLäti riepas24.com
litLeedu padangos24.com
Rehviotsing autonumbri järgi
License Plate

Rehviotsing mõõtude järgi
wait
wait
wait
wait

Naastrehvid on turvalised ja meie e-poes ka palju soodsamad

Kuidas valida talveks naastrehvi?
Talverehvi valides peab eelkõige endalt küsima kolme küsimust. Kus ma sõidan? Kui tihti ma sõidan? Kui kogenud ma olen? Autoajakirjades olevaid rehvitestide võitjaid ei maksa alati valida, sest Eesti kliima on teistsugune kui Põhja-Soomes, Põhja-Rootsis või Põhja-Venemaal.

Hea naastrehvi pidamine jäise pinnase peal on väga eeskujulik, seda nii pidurdades kui ka kurvi minnes. Ükskõik, mis manöövreid sa ka ei teeks, naastrehv teeb oma töö ära. Eesti kliimas on see õige valik.

Naastrehvi üheks eeliseks on vähene kulumine, kuid paljud kasutajad kurdavad, et naastrehvi tekitatav müra lausa ehmatab neid. Tuleb aga märkida, et pärast 1000-2000 kilomeetri läbimist istuvad naastud oma kohale ja müratase väheneb.

Miks võib valik ebaõnnestuda, kui vaadata vaid autoajakirjade testitulemusi? Paljud ostavad rehve eelnevalt ajakirju või veebisisu sirvides ning arvavad, et kui rehv on kõrgel kohal, on see automaatselt maailma paremate seas. Oleme ise testinud Eesti kliimas paljusid rehve ning ütleme, et see ei ole nii lihtne. Testid on tehtud paikades, kus olud on Eestiga võrreldes väga palju erinevad. Millal meil viimati krõbeda külmaga talv oli, mis ka pikalt kestis? Kusjuures näiteks testides välja toodud rehvimüra ei saa üldse meie kliimasse üle kanda, sest -30-kraadistes oludes on väljas absoluutne vaikus, heli on summutatud. Loomulikult on ka rehvimüra autos sees suurem kui tavatingimustes. Oleme Rehvid Plussis veendunud, et alati ei pea valima testivõitjat. Konsulteeri parem meie spetsialistidega, kes teavad, milline rehv just sulle sobib.

Levinud on arvamus, et naastrehv lõhub asfalti ja see on tõsi. Samas, kui valida rehv, mil on vähem naaste, siis on ka see murekoht saanud leevenduse. Turvalisus ikkagi eelkõige ja naastrehviga saad sa pidama ka siis, kui ilmaolud tõesti talviseks kisuvad. Tänapäeva naastrehvid on ABS-pidurite jaoks välja töötatud ja toimivad kenasti ka siis, kui naaste on vähem.

Meie soovitus on ka see, et ostu võiks juba veidi enne hooaja kätte jõudmist planeerida. Siis on otsustamise aega rohkem ning saad soovitud rehvid ka õigel ajal kätte.

Loe ka seda, miks eelistada talvel lamellrehvi

Naastrehvid – mida on kasulik teada neid ostes?

bulb

Kas naastrehv on kallim kui lamell?

On levinud arvamus, et naastrehv on lamellist kallim. Siin tuleb eristada Põhja-Euroopa lamelli ja Kesk-Euroopa lamelli. Viimased on tõesti reeglina oluliselt soodsamad kui naastrehv, kuid nad on ka mõeldud Kesk-Euroopa teedele. Nende soodsam hind tuleb sellest, et turud, kus lumi ja jäide teedele ei satu, on suured ja rehvi ühe ühiku hinna saab seetõttu oluliselt alla tuua. Eesti oludesse sobivad naastrehv ja Põhja-Euroopa lamell. Nende hinnavahe on pea olematu.
bulb

Kas palju naaste on meie kliimas tarvis?

Nagu eelnevalt öeldud peletab inimesi naastrehvist tihti eemale rehvimüra. Pole ka ime, kui sul on 200 või rohkem naastu ühes rehvis. Kõik suuremad rehvitootjad teevad selliseid, just need rehvid võidavad ka teste. Meie tingimustes ei pea rehvil üldse nii palju naaste olema. Just siis saadki seda, mida tahtsid, vaiksemat sõidukogemust. Kuival ja märjal asfaldil on juhitavus isegi parem kui paljude naastudega rehvi puhul. Meie tingimustesse sobib vähema naastude arvuga rehv ideaalselt.
bulb

Kui pikk on rehvi eluiga?

Üldiselt kehtib reegel, et lamellrehv kestab vähemalt 2 talve ja naastrehv vähemalt 3 talve. Palju sõltub aga ka sellest, kui palju sa autoga sõidad ning milline on sinu sõidustiil. Meie salongi on tulnud uue võimsa auto ostnud klient, kes läbinud vaid 2000 kilomeetrit ja juba vajab uusi rehve. Autojuht peaks ise ära tundma, kui naastrehvi pidamine kehvemaks muutub – siis ongi aeg Rehvid Plussi uute rehvide järele tulla.
wheels
Ostes naastrehvid ja valuveljed koos on need võimalik koju tellida komplekteeritult alates 27 € eest
transport
Tellides 4 või enam naastrehvi on transport tasuta
return
Naastrehvid saab meile tagastada 14 päeva jooksul ja maksame raha tagasi
wheels
Paindlikud makselahendused: pangaülekanne arve alusel, kaardimakse või järelmaks
Uudised
Mustamäe töökoda
Mustamäe töökoda
Kassi 6, Tallinn
Vaata asukohta kaardil
Avatud:
E-R - 08:30 - 17:30
L, P - Suletud
E-mail: mustamae@rehvidpluss.com
Telefon: +372 5666 6019
Pärnu töökoda
Pärnu töökoda
Avatud:
E-R - 08:30 - 17:30
L, P - Suletud
E-mail: parnu@rehvidpluss.com
Telefon: +372 5552 5655
Peetri töökoda
Peetri töökoda
Peetri Vana-Tartu mnt 74
Vaata asukohta kaardil
Avatud:
E-R - 08:00 - 18:00
L - 10:00 - 15:00
P - Suletud
E-mail: silver@rehvidpluss.com;meelis@rehvidpluss.com
Telefon: +372 5666 9616
Tartu töökoda
Tartu töökoda
Aardla 23c, Tartu
Vaata asukohta kaardil
Avatud:
E-R - 08:00 - 17:00
L, P - Suletud
E-mail: tartu@rehvidpluss.com
Telefon: +372 5558 5471
Viljandi töökoda
Viljandi töökoda
Vaksali 38, Viljandi
Vaata asukohta kaardil
Avatud:
E-R - 08:00 - 17:00
L, P - Suletud
E-mail: viljandi@rehvidpluss.com
Telefon: +372 5666 4842
Ladu ja teenindus
Ladu ja teenindus
Kesk tee 14a, Jüri, 75305 Harju maakond
Vaata asukohta kaardil
Avatud:
E-R - 08:30 - 17:30
L, P - Suletud
E-mail: info@rehvidpluss.com
Telefon: +372 5666 6423