Vali keel
Meie rahvusvahelised veebilehed
estEesti rehvidpluss.com
finSoome rengas24.com
sweRootsi däck24.com
latLäti riepas24.com
litLeedu padangos24.com
Rehviotsing autonumbri järgi
License Plate

Rehviotsing mõõtude järgi
wait
wait
wait
wait

Suverehvid soodsalt kui ka kvaliteetselt

Kuidas valida suverehvi?
Suverehvid peavad autojuhile tagama täpse juhitavuse ning suurepärase pidamise nii märjal kui kuival teekattel. Suverehvid on konstrueeritud tulema toime suuremate kiiruste ning kõrgemate teetemperatuuridega. Erinvalt talverehvidest on suverehvid väiksema turvisemustri sügavusega ,et tagada rehvide suurem stabiilsus ning rehvide veeretakistus on väiksem saavutamaks suurem kütusesäästlikus.

Suverehvidel on kummiosa kokkupuutepind teekattega suurem ja sellepärast on ka oluline ,et suverehv suudaks ära juhtida rehvi ja teekatte vahelt vee ning niiskuse. Suve- ja sügiskuudel on sademete hulk suurem erinevalt teistest aastaaegadest ja just sellepärast on soovituslik suverehvid välja vahetada juba 4mm mustri jääksügavuse juures kuigi lubatud piirmäär on 1,6 mm.

Suverehvid ostes tuleks aru saada kindlasti ka sellest ,et üldjuhul toote hind on ka indikaatoriks rehvi kvaliteedile, näiteks Premium klassi ja soodsate suverehvide pidurdusmaa vahe märjal teekattel võib olla suurem kui 40%. Lisaks ei tohiks ka ostu tegemisel aluseks võtta ainult energijamärgist.

Mida näitab toote hind? Kas kallimad tooted on paremad kui soodsad suverehvid?
euro euro euro

Premiumklassi suverehvid

Hinnatasemelt kõige kallimad tooted. Sellesse tootegruppi kuuluvatel kaubamärkidel on väikseim tootmisvea protsent ning tootearendus taga on kolossaalsed investeeringud. Kasutatakse nanotehnoloogial põhinevad välja töötatud turvisemustri segusi mis võimaldavad paremini hüljata vett või siis kleepuda tugevamalt teekattega. Nende suverehvide märksõnadeks on TURVALISUS, KÜTUSESÄÄSTLIKUS ja MUGAVUS. Premiumklassi rehvide tootjad on näiteks: Bridgestone, Continental, Michelin, Toyo
euro euro euro

Keskklassi suverehvid

Tihti kasutatakse keskklassi suverehvide tootmiseks 5-10 aastat vana tootearendust ja tootjatehas on sama mis Premiumklassi rehvidel. Või toodab rehvi tootjatehas kelle arendusvõimekus ei ole väga kõrge ja ta on ennast positsioneerinud sellele kliendirühmale. Kuigi paljud omadused on premium klassi rehvidega võrreldes kehvemad, vastavad kõik rehvid tugevatele sooritusstandarditele ja nende tootmisel kasutatakse usaldusväärseid tehnoloogiaid . Nende suverehvide märksõnaks on KÕRGE HINNA JA KVALITEEDI SUHE. Kesklassi rehvide tootjad on näiteks: Sava, Dunlop, Landsail, Uniroyal, Cooper
euro euro euro

Soodsad suverehvid

Üldiselt on tootearendustehnoloogia sisse ostetud ning see on vanem kui 10 aastat või ei tegeleta tootearendusega üldse. Rehvidel on suurem lubatud üless alla viskamise määr (ei osa sõnastada) Selles segmendis on kliendil kõige raksem valikut teha sest tooteid on kõige rohkem ja toote kvaliteet kõigub drastiliselt erinevate kaubamärkide vahel . Umbes viis aastat tagasi võisime väita, et KÕIK odavad suverehvid on viletsad ja neil ei ole mingisugust pidamist. Tänapäeval jääb nende kvaliteet küll tugevalt alla keskklassi toodetele aga edasi on palju arenetud.
Milline on erinevate suverehvide pidurdusteekond märjal teekattel?
Kui suverehvid ei tekita suurt sõidumüra või ei ole tunda vibratsiooni ei saa autojuht aru erinevate rehvide kvaliteedi erinevustest tavatingimustes. Sest Premiumklassi ja soodsate rehvide vahe pidurdusteekonnas normaalkiirusel on ca 12% aga ohtlikus läheb vahe märjal teekattel. Kujutage näiteks ette olukorda maanteel sõites kui Teie ees liikuval autol on 16 meetrit lühem pidurdusmaa märjal asfaldil ja ning tal on vaja järsku peatuda – kui suur pikkivahet hoiate teie ? Otsasõidu vältimine madala kvaliteetse tootega on praktiliselt võimatu.
Milline on erinevate suverehvide pidurdusteekond märjal teekattel?
wheels
Ostes suverehvid ja valuveljed koos on need võimalik koju tellida komplekteeritult alates 27 € eest
transport
Tellides 4 või enam suverehvi on transport tasuta
return
Suverehvid saab meile tagastada 14 päeva jooksul ja maksame raha tagasi
wheels
Paindlikud makselahendused: Pangaülekanne arve alusel, kaardimakse või järelmaks
Kas energiamärgist võib usaldada suverehvide valiku tegemisel?
EL-i energiamärgise leiate peaaegu igal suverehvilt. Märgistus peaks kajastama olulist informatsiooni rehvide omaduste kohta. Märgistatud on rehvide kütusesäästlikkust, haarduvust märjal teel ja välismüra tase kahe näitajaga. Kuna energiamärgistuse testi teevad rehvitootjad ise ja seda kontrollib Euroopa Liit vaid pisteliselt siis ei pruugi see anda Teile täielikku tõde. Suverehvid valides soovitame kasutada energiamärgist vaid ühe inikaatorina valku tegemisel.
energy label