Suverehvid soodsalt kui ka kvaliteetselt

Mida näitab toote hind? Kas kallimad tooted on paremad kui soodsad suverehvid?

euro euro euro

Premiumklassi suverehvid

Hinnatasemelt kõige kallimad tooted. Sellesse tootegruppi kuuluvatel kaubamärkidel on väikseim tootmisvea protsent ning tootearendus taga on kolossaalsed investeeringud. Kasutatakse nanotehnoloogial põhinevad välja töötatud turvisemustri segusi mis võimaldavad paremini hüljata vett või siis kleepuda tugevamalt teekattega. Nende suverehvide märksõnadeks on TURVALISUS, KÜTUSESÄÄSTLIKUS ja MUGAVUS. Premiumklassi rehvide tootjad on näiteks: Bridgestone, Continental, Michelin, Toyo
euro euro euro

Keskklassi suverehvid

Tihti kasutatakse keskklassi suverehvide tootmiseks 5-10 aastat vana tootearendust ja tootjatehas on sama mis Premiumklassi rehvidel. Või toodab rehvi tootjatehas kelle arendusvõimekus ei ole väga kõrge ja ta on ennast positsioneerinud sellele kliendirühmale. Kuigi paljud omadused on premium klassi rehvidega võrreldes kehvemad, vastavad kõik rehvid tugevatele sooritusstandarditele ja nende tootmisel kasutatakse usaldusväärseid tehnoloogiaid . Nende suverehvide märksõnaks on KÕRGE HINNA JA KVALITEEDI SUHE. Kesklassi rehvide tootjad on näiteks: Sava, Dunlop, Landsail, Uniroyal, Cooper
euro euro euro

Soodsad suverehvid

Üldiselt on tootearendustehnoloogia sisse ostetud ning see on vanem kui 10 aastat või ei tegeleta tootearendusega üldse. Rehvidel on suurem lubatud üless alla viskamise määr (ei osa sõnastada) Selles segmendis on kliendil kõige raksem valikut teha sest tooteid on kõige rohkem ja toote kvaliteet kõigub drastiliselt erinevate kaubamärkide vahel . Umbes viis aastat tagasi võisime väita, et KÕIK odavad suverehvid on viletsad ja neil ei ole mingisugust pidamist. Tänapäeval jääb nende kvaliteet küll tugevalt alla keskklassi toodetele aga edasi on palju arenetud.

Milline on erinevate suverehvide pidurdusteekond märjal teekattel?

Kui suverehvid ei tekita suurt sõidumüra või ei ole tunda vibratsiooni ei saa autojuht aru erinevate rehvide kvaliteedi erinevustest tavatingimustes. Sest Premiumklassi ja soodsate rehvide vahe pidurdusteekonnas normaalkiirusel on ca 12% aga ohtlikus läheb vahe märjal teekattel. Kujutage näiteks ette olukorda maanteel sõites kui Teie ees liikuval autol on 16 meetrit lühem pidurdusmaa märjal asfaldil ja ning tal on vaja järsku peatuda – kui suur pikkivahet hoiate teie ? Otsasõidu vältimine madala kvaliteetse tootega on praktiliselt võimatu.
wheels

Ostes suverehvid ja valuveljed koos on need võimalik koju tellida komplekteeritult alates 27 € eest

transport

Tellides 4 või enam suverehvi on transport tasuta

return

Suverehvid saab meile tagastada 14 päeva jooksul ja maksame raha tagasi

wheels

Paindlikud makselahendused: Pangaülekanne arve alusel, kaardimakse või järelmaks

Kas energiamärgist võib usaldada suverehvide valiku tegemisel?


EL-i energiamärgise leiate peaaegu igal suverehvilt. Märgistus peaks kajastama olulist informatsiooni rehvide omaduste kohta. Märgistatud on rehvide kütusesäästlikkust, haarduvust märjal teel ja välismüra tase kahe näitajaga. Kuna energiamärgistuse testi teevad rehvitootjad ise ja seda kontrollib Euroopa Liit vaid pisteliselt siis ei pruugi see anda Teile täielikku tõde. Suverehvid valides soovitame kasutada energiamärgist vaid ühe inikaatorina valku tegemisel.